0008500113-05-W6
DigiKeys varenummer
0008500113-05-W6-ND
Producenter
Producentens varenummer
0008500113-05-W6
Beskrivelse
5" PRE-CRIMP A3049 WHITE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid 26 AWG Jumper ledning Fatning til kabel (rund) Tin 5,00" (127,00mm)
Kategori
Trådtykkelse
26 AWG
Producenter
Molex
Kontaktfinish
Tin
Serie
Farve
Hvid
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
100,0µin (2,54µm)
Varestatus
Aktiv
Antal rækker
1
Kontaktende
Fatning til kabel (rund)
Antal ledere
1
Længde
5,00" (127,00mm)
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Vare med merværdi
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
5" PRE-CRIMP A3049 BLACK
På lager: 0
5" PRE-CRIMP A3049 BLUE
På lager: 0
5" PRE-CRIMP A3049 BROWN
5" PRE-CRIMP A3049 GREEN
5" PRE-CRIMP A3049 ORANGE
Alternativ længde
2" PRE-CRIMP A3049 WHITE
3" PRE-CRIMP A3049 WHITE
4" PRE-CRIMP A3049 WHITE
6" PRE-CRIMP A3049 WHITE
8" PRE-CRIMP A3049 WHITE