0002062101-12-R9
DigiKeys varenummer
0002062101-12-R9-ND
Producenter
Producentens varenummer
0002062101-12-R9
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2103 RED
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Rød 18 AWG Jumper ledning Ben til kabel (rund) Tin 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
18 AWG
Producenter
Molex
Kontaktfinish
Tin
Serie
Farve
Rød
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
20,0µin (0,51µm)
Varestatus
Aktiv
Antal rækker
1
Kontaktende
Ben til kabel (rund)
Antal ledere
1
Længde
12,0" (304,8mm)
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 20
Kontroller for yderligere indgående lager
Vare med merværdi
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
På lager: 20
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Alternativ længde
2" PRE-CRIMP A2103 RED
3" PRE-CRIMP A2103 RED
4" PRE-CRIMP A2103 RED
5" PRE-CRIMP A2103 RED
6" PRE-CRIMP A2103 RED