T10GC1-20.000MHZ-T
DigiKeys varenummer
2775-T10GC1-20.000MHZ-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
2775-T10GC1-20.000MHZ-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
T10GC1-20.000MHZ-T
Beskrivelse
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
20 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,45x2,75)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,136" L x 0,108" B (3,45mm x 2,75mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)