LFCW-5000+
DigiKeys varenummer
3157-LFCW-5000+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-LFCW-5000+CT-ND - Afskåret tape (CT)
3157-LFCW-5000+DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LFCW-5000+
Beskrivelse
CER FILTER 5.75GHZ LOW PASS
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5,75GHz Lavpas Keramiske filtre 50Ohm 0603 (1608 metrisk), 4 PC Pad
Kategori
Indsættelsestab
2,1dB
Producenter
Mini-Circuits
Filtertype
Lavpas
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk), 4 PC Pad
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Frekvens
5,75GHz
Højde (maks.)
0,028" (0,70mm)
Impedans
50Ohm