LFCN-2250+
DigiKeys varenummer
3157-LFCN-2250+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-LFCN-2250+CT-ND - Afskåret tape (CT)
3157-LFCN-2250+DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LFCN-2250+
Beskrivelse
CER FILTER 2.25GHZ LOW PASS
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2,25GHz Lavpas Keramiske filtre 50Ohm 4-SMD, ingen leder
Kategori
Indsættelsestab
1,2dB
Producenter
Mini-Circuits
Filtertype
Lavpas
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Frekvens
2,25GHz
Højde (maks.)
0,037" (0,94mm)
Impedans
50Ohm