MPO-550C-15
DigiKeys varenummer
5943-MPO-550C-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
MPO-550C-15
Beskrivelse
AC/DC MED OPENFRAME,550W, 15VOUT
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 15V 90 – 264VAC, 120 – 370VDC Indgang
Kategori
Spænding - Output 1
15V
Mfr
Applikationer
Industri, ITE (kommerciel)
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Emballage
Boks
Funktioner
Universalindgang
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Chassismontering
Type
Åben ramme
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,00" B x 1,59" H (127,0mm x 76,2mm x 40,4mm)
Antal output
1
Godkendelsesagentur
CE, cURus, UKCA
Spænding - Input
90 – 264VAC, 120 – 370VDC