MPE-350C-36
DigiKeys varenummer
5943-MPE-350C-36-ND
Producenter
Producentens varenummer
MPE-350C-36
Beskrivelse
AC/DC ENCLOSED ,350W, 36V OUT
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 36V 90 – 264VAC, 240 – 370VDC Indgang
Kategori
Spænding - Output 1
36V
Mfr
Applikationer
Industri, ITE (kommerciel)
Serie
Driftstemperatur
-30°C – 70°C
Emballage
Boks
Funktioner
Universalindgang
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Chassismontering
Type
Åben ramme
Størrelse/dimension
8,47" L x 4,53" B x 1,18" H (215,0mm x 115,0mm x 29,9mm)
Antal output
1
Godkendelsesagentur
CE, UKCA
Spænding - Input
90 – 264VAC, 240 – 370VDC