VCC1-9004-114M285000TR
DigiKeys varenummer
150-VCC1-9004-114M285000TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VCC1-9004-114M285000TR
Beskrivelse
OSCILLATOR CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
114.285 MHz XO (standard) CMOS Oscillator Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VCC1-9004-114M285000TR Modeller
Kategori
Funktion
Aktivér/deaktiver
Mfr
Output
CMOS
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Resonatorbase
Højde - Monteret (maks.)
0,075" (1,90mm)