SST26VF064B-104V/SM
DigiKeys varenummer
SST26VF064B-104V/SM-ND
Producenter
Producentens varenummer
SST26VF064B-104V/SM
Beskrivelse
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
FLASH Hukommelse IC 64Mbit SPI - firdobbelt I/O 104 MHz 8-SOIJ
Kategori
Organisering af hukommelse
8M x 8
Mfr
Hukommelsesinterface
SPI - firdobbelt I/O
Serie
Clock-frekvens
104 MHz
Emballage
Rør
Skrivecyklustid - ord, side
1,5ms
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
2,7V – 3,6V
DigiKey programmerbar
Bekræftet
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)