SMBJ26E3/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 12.883
Datablad
YAGEO
YAGEO
På lager: 790
46,6V Klemme 12,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMBJ26E3/TR13
DigiKeys varenummer
SMBJ26E3/TR13-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ26E3/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 26VWM 46.6VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
12,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
26V
Spænding - Nedbrud (min.)
28,9V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
46,6V