PIC18F45K50-I/MV
DigiKeys varenummer
PIC18F45K50-I/MV-ND
Producenter
Producentens varenummer
PIC18F45K50-I/MV
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40UQFN
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrocontrollere IC 8-bit 48MHz 32KB (16K x 16) FLASH 40-UQFN (5x5)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PIC18F45K50-I/MV Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programs hukommelsesstørrelse
Mfr
Programs hukommelsetype
FLASH
Serie
EEPROM størrelse
256 x 8
Emballage
Rør
RAM-størrelse
2K x 8
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Datakonvertere
A/D 25x10b
Central processor
PIC
Oscillatortype
Intern
Kernestørrelse
8-bit
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hastighed
48MHz