PIC18F25K20T-I/ML
DigiKeys varenummer
PIC18F25K20T-I/MLTR-ND - Tape & Reel (TR)
PIC18F25K20T-I/MLCT-ND - Afskåret tape (CT)
PIC18F25K20T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PIC18F25K20T-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrocontrollere IC 8-bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA/CAD-modeller
PIC18F25K20T-I/ML Modeller
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
1,5K x 8
Spænding - Forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey programmerbar
Bekræftet
Datakonvertere
A/D 11x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hastighed
64MHz