JANTXV1N5521CUR-1/TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Dioder – Zener 4.3 V 500 mW ±2% Overflademontering DO-213AA
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
JANTXV1N5521CUR-1/TR
DigiKeys varenummer
150-JANTXV1N5521CUR-1/TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
JANTXV1N5521CUR-1/TR
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 500MW DO213AA
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
3 µA @ 1.5 V
Mfr
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 200 mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Varestatus
Aktiv
Klasse
Militær
Spænding - Zener (Nom) (Vz)
Kvalifikation
MIL-PRF-19500/437
Tolerance
±2%
Monteringstype
Overflademontering
Effekt - Maks.
500 mW
Pakke/hus
Impedans (maks.) (Zzt)
18 Ohms