DSA6101MA3B-027.0000TVAO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
27 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,71V – 3,63V Aktivér/deaktiver 4-VFLGA
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DSA6101MA3B-027.0000TVAO
DigiKeys varenummer
150-DSA6101MA3B-027.0000TVAOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
DSA6101MA3B-027.0000TVAO
Beskrivelse
MEMS OSC., AUTOMOTIVE, LOW POWER
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
3mA (Typ)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
4-VFLGA
Type
Leverandørs enhedspakning
4-VFLGA (2x1,6)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,89mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
1,5µA (Typ)
Spænding - Forsyning
1,71V – 3,63V