DSA6101JA1B-020.0000TVAO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
20 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,71V – 3,63V Aktivér/deaktiver 4-VLGA
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DSA6101JA1B-020.0000TVAO
DigiKeys varenummer
150-DSA6101JA1B-020.0000TVAOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
DSA6101JA1B-020.0000TVAO
Beskrivelse
MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 20MHZ, 5
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
3mA (Typ)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
4-VLGA
Type
Leverandørs enhedspakning
4-VLGA (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,89mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
1,5µA (Typ)
Spænding - Forsyning
1,71V – 3,63V