DSA1001DL2-048.0000TVAO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
48 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,7V – 3,6V Standby (slukning) 4-VDFN
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DSA1001DL2-048.0000TVAO
DigiKeys varenummer
150-DSA1001DL2-048.0000TVAO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
DSA1001DL2-048.0000TVAO
Beskrivelse
MEMS OSC AUTO LP -40C-105C 25PPM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
7,1mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
4-VDFN
Type
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)
Funktion
Standby (slukning)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
15µA
Output
CMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,7V – 3,6V