ATSAMR30G18A-MUT
DigiKeys varenummer
ATSAMR30G18A-MUTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ATSAMR30G18A-MUT
Beskrivelse
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48QFN
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
IC RF TxRx + MCU 802,15,4 700MHz, 800MHz, 900MHz 48-VFQFN eksponeret overflade
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ATSAMR30G18A-MUT Modeller
Kategori
Hukommelsesstørrelse
256kB flash, 40kB SRAM
Mfr
Seriel-interace
I2C, SPI
Emballage
Tape & Reel (TR)
GPIO
28
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,6V
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Strøm - Modtage
9,2mA
Type
TxRx + MCU
Strøm - Sende
26,5mA
RF-familie/standard
Driftstemperatur
-40°C – 85°C