25LC256-E/SN
DigiKeys varenummer
25LC256-E/SN-ND
Producenter
Producentens varenummer
25LC256-E/SN
Beskrivelse
IC EEPROM 256KBIT SPI 8SOIC
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EEPROM Hukommelse IC 256Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
EDA/CAD-modeller
25LC256-E/SN Modeller
Clock-frekvens
10 MHz
Emballage
Rør
Skrivecyklustid - ord, side
5ms
Spænding - Forsyning
2,5V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)