25LC1024T-E/SM
DigiKeys varenummer
25LC1024T-E/SMTR-ND - Tape & Reel (TR)
25LC1024T-E/SMCT-ND - Afskåret tape (CT)
25LC1024T-E/SMDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
25LC1024T-E/SM
Beskrivelse
IC EEPROM 1MBIT SPI 20MHZ 8SOIJ
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EEPROM Hukommelse IC 1Mbit SPI 20 MHz 8-SOIJ
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
25LC1024T-E/SM Modeller
Kategori
Hukommelsesinterface
SPI
Mfr
Clock-frekvens
20 MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Skrivecyklustid - ord, side
6ms
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
2,5V – 5,5V
DigiKey programmerbar
Bekræftet
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)