15KPA28E3/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 1.767
Datablad
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
YAGEO
På lager: 584
YAGEO
Comchip Technology
På lager: 704
Klemme Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
15KPA28E3/TR13
DigiKeys varenummer
15KPA28E3/TR13-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA28E3/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM P600
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
28V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
29,48V