UF12A12-BTHNR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Mechatronics Fan Group
På lager: 1.905
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Mechatronics Fan Group
På lager: 0
Datablad
NMB Technologies Corporation
På lager: 304
Comair Rotron
På lager: 320
NMB Technologies Corporation
Sunon Fans
Qualtek
På lager: 159
Qualtek
På lager: 474
Orion Fans
På lager: 824
Orion Fans
På lager: 417
Sunon Fans
På lager: 914
På lager: 955
Ventilator Røraksial 115VAC Kvadratisk - 120mm L x 120mm H Kugle 106,0CFM (2,97m³/min) 2 terminaler
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
UF12A12-BTHNR
DigiKeys varenummer
1570-1027-ND
Producenter
Producentens varenummer
UF12A12-BTHNR
Beskrivelse
FAN AXIAL 120X38MM 115VAC IP55
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effekt (Watt)
12,00W
Producenter
RPM
3100RPM
Serie
Terminering
2 terminaler
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP55 - Støvbeskyttet, Vandbestandig
Driftstemperatur
-40 – 158°F (-40 – 70°C)
Spænding - Nominel
115VAC
Godkendelsesagentur
CE, cUL, TUV, UL
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 120mm L x 120mm H
Vægt
1,2lbs (544,3g)
Bredde
38,00mm
Strømklassificering (AMPS)
0,160A
Luftgennemstrømning
106,0CFM (2,97m³/min)
Statisk tryk
0,350in H2O (87,2Pa)
Materiale - Blad
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Lejetype
Kugle
Levetid @ temp.
50000 timer @ 25°C