MS1751H24B1+6-FHR-2EM
DigiKeys varenummer
MS1751H24B1+6-FHR-2EM-ND
Producenter
Producentens varenummer
MS1751H24B1+6-FHR-2EM
Beskrivelse
FAN AXIAL 171X51.5MM 24VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 24VDC Rektangulær/afrundet - 171mm L x 153mm H Kugle 418,0CFM (11,70m³/min) 4 trådledere
Kategori
Ventilatortype
Mfr
Funktioner
Automatisk genstart, PWM-styring, Hastighedssensor (tachometer)
Serie
Støj
71,0dB(A)
Emballage
Bulk
RPM
Varestatus
Aktiv
Terminering
4 trådledere
Spænding - Nominel
IP (Ingress Protection)
Størrelse/dimension
Rektangulær/afrundet - 171mm L x 153mm H
Vægt
1,5lbs (670,0g)
Bredde
51,50mm
Strømklassificering (AMPS)
3,10A
Luftgennemstrømning
418,0CFM (11,70m³/min)
Materiale - Ramme
Aluminium
Statisk tryk
1,640in H2O (408,5Pa)