MR9238E24B1+6-FSR
DigiKeys varenummer
1570-1339-ND
Producenter
Producentens varenummer
MR9238E24B1+6-FSR
Beskrivelse
FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 24VDC Kvadratisk - 92mm L x 92mm H Kugle 173,0CFM (4,84m³/min) 4 trådledere
Kategori
Ventilatortype
Mfr
Funktioner
Automatisk genstart, PWM-styring, Hastighedssensor (tachometer)
Serie
Støj
63,3dB(A)
Emballage
Boks
RPM
Varestatus
Aktiv
Terminering
4 trådledere
Spænding - Nominel
Godkendelsesagentur
CE, cUL, TUV, UL
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 92mm L x 92mm H
Vægt
0,437lb (198,00g)
Bredde
38,00mm
Strømklassificering (AMPS)
1,15A
Luftgennemstrømning
173,0CFM (4,84m³/min)
Materiale - Ramme
Plastic
Statisk tryk
1,540in H2O (383,6Pa)