MR8038X24B1+6-RSR
DigiKeys varenummer
1570-MR8038X24B1+6-RSR-ND
Producenter
Producentens varenummer
MR8038X24B1+6-RSR
Beskrivelse
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 24VDC Kvadratisk - 80mm L x 80mm H Kugle 126,0CFM (3,53m³/min) 4 trådledere
Kategori
Lejetype
Kugle
Mfr
Ventilatortype
Serie
Funktioner
Automatisk genstart, PWM-styring, Hastighedssensor (tachometer)
Emballage
Bulk
Støj
65,0dB(A)
Varestatus
Aktiv
RPM
Spænding - Nominel
Terminering
4 trådledere
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 80mm L x 80mm H
Strømklassificering (AMPS)
1,20A
Bredde
38,00mm
Materiale - Ramme
Plastic
Luftgennemstrømning
126,0CFM (3,53m³/min)
Materiale - Blad
Plastic
Statisk tryk
2,030in H2O (505,7Pa)