MR3010E12B1-RSR
MR3010E12B1-RSR
MR3010E12B1-RSR
DigiKeys varenummer
1570-1880-ND
Producenter
Producentens varenummer
MR3010E12B1-RSR
Beskrivelse
FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 12VDC Kvadratisk - 30mm L x 30mm H Kugle 7,7CFM (0,216m³/min) 3 trådledere
Kategori
Ventilatortype
Mfr
Funktioner
Automatisk genstart, Hastighedssensor (tachometer)
Serie
Støj
34,0dB(A)
Emballage
Boks
RPM
Varestatus
Aktiv
Terminering
3 trådledere
Spænding - Nominel
Godkendelsesagentur
CE, cUL, TUV, UL
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 30mm L x 30mm H
Vægt
0,018lb (8,16g)
Bredde
10,00mm
Strømklassificering (AMPS)
0,130A
Luftgennemstrømning
7,7CFM (0,216m³/min)
Materiale - Ramme
Plastic
Statisk tryk
0,380in H2O (94,6Pa)