LPT92A99-BWHR-2EM-EX
DigiKeys varenummer
1570-LPT92A99-BWHR-2EM-EX-ND
Producenter
Producentens varenummer
LPT92A99-BWHR-2EM-EX
Beskrivelse
EC FAN AXIAL 92X92X38MM 100-240V
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 115/230VAC Kvadratisk - 92mm L x 92mm H Kugle 50,0CFM (1,40m³/min) 2 trådledere
Funktioner
Automatisk genstart, dual-spænding, elektronisk strømvending (EC)
Producenter
Mechatronics Fan Group
Støj
43,0dB(A)
Serie
Effekt (Watt)
4,80W, 5,20W
Emballage
Bulk
RPM
3850RPM
Varestatus
Aktiv
Terminering
2 trådledere
Spænding - Nominel
115/230VAC
IP (Ingress Protection)
IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 92mm L x 92mm H
Godkendelsesagentur
ATEX
Bredde
38,00mm
Strømklassificering (AMPS)
0,050A/0,080A
Luftgennemstrømning
50,0CFM (1,40m³/min)
Spændingsområde
95 – 264VAC
Statisk tryk
0,330in H2O (82,2Pa)