G8015X12B-AGR-EM
G8015X12B-AGR-EM
G8015X12B-AGR-EM
DigiKeys varenummer
1570-1247-ND
Producenter
Producentens varenummer
G8015X12B-AGR-EM
Beskrivelse
FAN AXIAL 80X15.3MM 12VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 12VDC Kvadratisk - 80mm L x 80mm H Kugle 43,0CFM (1,20m³/min) 2 trådledere
Funktioner
Beskyttelse mod termisk overbelastning (TOP)
Mfr
Støj
40,0dB(A)
Serie
RPM
Emballage
Bulk
Terminering
2 trådledere
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
Spænding - Nominel
Godkendelsesagentur
CE, cUL, TUV, UL
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 80mm L x 80mm H
Vægt
0,128lb (58,06g)
Bredde
15,30mm
Strømklassificering (AMPS)
0,350A
Luftgennemstrømning
43,0CFM (1,20m³/min)
Materiale - Ramme
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Statisk tryk
0,230in H2O (57,3Pa)