G4020M24B-RSR-EM
DigiKeys varenummer
1570-1228-ND
Producenter
Producentens varenummer
G4020M24B-RSR-EM
Beskrivelse
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 24VDC Kvadratisk - 40mm L x 40mm H Kugle 9,0CFM (0,252m³/min) 2 trådledere
Funktioner
Beskyttelse mod termisk overbelastning (TOP)
Mfr
Støj
26,0dB(A)
Serie
RPM
Emballage
Bulk
Terminering
2 trådledere
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
Spænding - Nominel
Godkendelsesagentur
CE, cUL, TUV, UL
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 40mm L x 40mm H
Vægt
0,062lb (28,12g)
Bredde
20,00mm
Strømklassificering (AMPS)
0,065A
Luftgennemstrømning
9,0CFM (0,252m³/min)
Materiale - Ramme
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Statisk tryk
0,150in H2O (37,3Pa)