G1238E24B1-FSR-TTL er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
På lager: 450
Datablad
Ventilator Røraksial 24VDC Kvadratisk - 120mm L x 120mm H Kugle 158,0CFM (4,42m³/min) 3 trådledere
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
G1238E24B1-FSR-TTL
G1238E24B1-FSR-TTL
G1238E24B1-FSR-TTL
DigiKeys varenummer
1570-1885-ND
Producenter
Producentens varenummer
G1238E24B1-FSR-TTL
Beskrivelse
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Ventilatortype
Mfr
Funktioner
Hastighedssensor (tachometer), Beskyttelse mod termisk overbelastning (TOP)
Serie
Støj
49,0dB(A)
Emballage
Bulk
RPM
Varestatus
Aktiv
Terminering
3 trådledere
Spænding - Nominel
Godkendelsesagentur
CE, cUL, TUV, UL
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 120mm L x 120mm H
Vægt
0,74lb (335,66g)
Bredde
38,00mm
Strømklassificering (AMPS)
0,600A
Luftgennemstrømning
158,0CFM (4,42m³/min)
Materiale - Ramme
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Statisk tryk
0,490in H2O (122,1Pa)