G1225H24B1+6-FSR
DigiKeys varenummer
1570-1583-ND
Producenter
Producentens varenummer
G1225H24B1+6-FSR
Beskrivelse
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 24VDC Kvadratisk - 120mm L x 120mm H Kugle 87,0CFM (2,44m³/min) 4 trådledere
Kategori
Ventilatortype
Mfr
Funktioner
PWM-styring, Hastighedssensor (tachometer), Beskyttelse mod termisk overbelastning (TOP)
Serie
Støj
38,0dB(A)
Emballage
Bulk
RPM
Varestatus
Aktiv
Terminering
4 trådledere
Spænding - Nominel
Godkendelsesagentur
CE, cUL, TUV, UL
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 120mm L x 120mm H
Vægt
0,436lb (197,77g)
Bredde
25,00mm
Strømklassificering (AMPS)
0,270A
Luftgennemstrømning
87,0CFM (2,44m³/min)
Materiale - Ramme
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Statisk tryk
0,180in H2O (44,8Pa)