GST220A48-R7B
DigiKeys varenummer
1866-2086-ND
Producenter
Producentens varenummer
GST220A48-R7B
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 221W
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48V 221 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
GST220A48-R7B Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
221 W
Producenter
MEAN WELL USA Inc.
Effektforbrug uden belastning
150mW (maks.)
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 70°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Form
Stationær (klasse I)
Ledningslængde
39,4" (1,00m)
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Spænding - Input
85 – 264VAC
Størrelse/dimension
8,27" L x 3,35" B x 1,81" H (210,0mm x 85,0mm x 46,0mm)
Spænding - Output
48V
Godkendelsesagentur
BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Strøm - Output (maks.)
4,6A