GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CS-VPT
DigiKeys varenummer
635-1122-ND
Producenter
Producentens varenummer
GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CS-VPT
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.8"
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Resistiv Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve I2C, RS-232 3,8" (96,52mm) 480 x 116
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CS-VPT Modeller
Kategori
Synligt område
98,04mm B x 26,30mm H
Producenter
Matrix Orbital
Bagbelysning
LED - Hvid
Serie
Pixelopløsning
480 x 116
Emballage
Boks
Interface
I2C, RS-232
Varestatus
Aktiv
Controllertype
LPC1788
Displaytype
TFT - farve
Grafikfarve
Rød, Grøn, Blå (RGB)
Displaytilstand
Transmitiv
Punktafstand
0,20mm B x 0,20mm H
Touchskærm
Resistiv
Grundlæggende varenummer
Diagonal skærmstørrelse
3,8" (96,52mm)