SCE048MA3CTB
DigiKeys varenummer
458-1106-ND
Producenter
Producentens varenummer
SCE048MA3CTB
Beskrivelse
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Summere Indikator, Internt drevet Piezo 20mA 2,9kHz 75dB @ 28V, 61cm Panelmontering Terminalblok
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SCE048MA3CTB Modeller
Kategori
Driftstilstand
Enkelt tone
Producenter
Mallory Sonalert Products Inc.
Lydtrykniveau (SPL)
75dB @ 28V, 61cm
Serie
Strøm - Forsyning
20mA
Emballage
Bulk
Portplacering
Top
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 65°C
Driverkredsløb
Indikator, Internt drevet
Godkendelsesagentur
cUL, UL
Inputtype
AC, DC
Monteringstype
Panelmontering
Spændingsområde
28 – 48V
Terminering
Terminalblok
Frekvens
2,9kHz
Størrelse/dimension
1,687" diam. (42,85mm)
Teknologi
Piezo
Højde - Monteret (maks.)
1,511" (38,39mm)