FL1M-6FW-1-R24V
DigiKeys varenummer
458-1713-ND
Producenter
Producentens varenummer
FL1M-6FW-1-R24V
Beskrivelse
LED PNL IND RED 8MM WIRE LEADS
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Rød 35° 24V 20mA Trådledere - 7,3" (185,42mm)
Kategori
Strøm
20mA
Producenter
Mallory Sonalert Products Inc.
Paneludstansning-form
Rund
Serie
Paneludstansning-dimensioner
0,24" (6,00mm)
Emballage
Bulk
Linsestørrelse
8,00mm diam.
Varestatus
Aktiv
Linsetype
Rund med flad top
Type
LED
Millicandela-normering
1000 – 1500mcd
Lampefarve
Rød
Synsvinkel
35°
Linsefarve
Rød
Termineringsudformning
Trådledere - 7,3" (185,42mm)
Klassificeringer
AC/DC
IP (Ingress Protection)
IP65
Spænding
24V