FL1M-12FW-1-R24V
DigiKeys varenummer
458-1656-ND
Producenter
Producentens varenummer
FL1M-12FW-1-R24V
Beskrivelse
LED PNL IND RED 14.30MM LEADS
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Rød 150° 24V 20mA Trådledere - 7,3" (185,42mm)
Kategori
Strøm
20mA
Producenter
Mallory Sonalert Products Inc.
Paneludstansning-form
Rund
Serie
Paneludstansning-dimensioner
0,47" (12,00mm)
Emballage
Bulk
Linsestørrelse
14,30mm diam.
Varestatus
Aktiv
Linsetype
Rund med flad top
Type
LED
Millicandela-normering
1000 – 1500mcd
Lampefarve
Rød
Synsvinkel
150°
Linsefarve
Rød
Termineringsudformning
Trådledere - 7,3" (185,42mm)
Klassificeringer
AC/DC
IP (Ingress Protection)
IP65
Spænding
24V