MASW-011200-TR0500
DigiKeys varenummer
1465-MASW-011200-TR0500TR-ND - Tape & Reel (TR)
1465-MASW-011200-TR0500CT-ND - Afskåret tape (CT)
1465-MASW-011200-TR0500DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MASW-011200-TR0500
Beskrivelse
IC RF SWITCH SP4T 44GHZ 22QFN
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF-switchkredse IC 5G, mobilnetværk, radar, VSAT SP4T 50Ohm 22-QFN (3x3)
Kategori
Testfrekvens
44GHz
Producenter
MACOM Technology Solutions
P1dB
28,5dBm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
IIP3
51dBm
Varestatus
Aktiv
Impedans
50Ohm
RF-type
5G, mobilnetværk, radar, VSAT
Spænding - Forsyning
3,15V – 3,45V
Topologi
Absorberende
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Kredsløb
SP4T
Monteringstype
Overflademontering
Frekvensområde
DC ~ 44GHz