MASW-011199-TR0500
DigiKeys varenummer
1465-MASW-011199-TR0500TR-ND - Tape & Reel (TR)
1465-MASW-011199-TR0500CT-ND - Afskåret tape (CT)
1465-MASW-011199-TR0500DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MASW-011199-TR0500
Beskrivelse
IC RF SWITCH SP4T 44GHZ 22QFN
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF-switchkredse IC ISM SP4T 50Ohm 22-QFN (3x3)
Kategori
P1dB
28,5dBm
Producenter
MACOM Technology Solutions
IIP3
51dBm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Funktioner
DC blokeret
Varestatus
Aktiv
Impedans
50Ohm
RF-type
ISM
Spænding - Forsyning
3,15V – 3,45V
Topologi
Reflekterende
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Kredsløb
SP4T
Monteringstype
Overflademontering
Frekvensområde
0Hz – 44GHz
Pakke/hus
22-VFQFN eksponeret overflade
Isolering
34dB
Leverandørs enhedspakning
22-QFN (3x3)
Indsættelsestab
2,6dB
Grundlæggende varenummer
Testfrekvens
44GHz