SST-20-WH27-B2-B3272 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Luminus Devices Inc.
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
Luminus Devices Inc.
På lager: 0
På lager: 8
Datablad
Datablad
Billede for SST-20-WH27-B2-B3272 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SST-20-WH27-B2-B3272
DigiKeys varenummer
1214-SST-20-WH27-B2-B3272TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SST-20-WH27-B2-B3272
Beskrivelse
LED WARM WHITE 2700K 1414
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-lys null Hvid, Varm 2700K 2,7V 350mA 120° 1414 (3535 metrisk)
Kategori
Lumen/Watt @ Strøm - Test
117 lm/W
Mfr
CRI (Color Rendering Index)
95
Serie
Strøm - Maks.
2A
Emballage
Tape & Reel (TR)
Synsvinkel
120°
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Farve
Pakke/hus
1414 (3535 metrisk)
CCT (K)
2700K
Leverandørs enhedspakning
1414
Flus @ 85°C, Strøm - Test
111lm (107lm – 114lm)
Størrelse/dimension
0,136" L x 0,136" B (3,45mm x 3,45mm)
Strøm - Test
350mA
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,11mm)
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,7V
Pakkens termiske modstand
1,6°C/W