MP-1616-2100-18-90 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Luminus Devices Inc.
På lager: 0
Datablad
Billede for MP-1616-2100-18-90 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MP-1616-2100-18-90
DigiKeys varenummer
1214-MP-1616-2100-18-90TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MP-1616-2100-18-90
Beskrivelse
LED MP1616 WARM WHT 1800K 0606
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-lys MP-1616 Hvid, Varm 1800K 6,2V 150mA 170° 0606 (1616 metrisk)
Kategori
Lumen/Watt @ Strøm - Test
81 lm/W
Mfr
CRI (Color Rendering Index)
90
Serie
Strøm - Maks.
200mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Synsvinkel
170°
Varestatus
Ikke til nye design
Monteringstype
Overflademontering
Farve
Pakke/hus
0606 (1616 metrisk)
CCT (K)
1800K
Leverandørs enhedspakning
0606
Flus @ 25°C, Strøm - Test
75lm (Typ)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,063" B (1,60mm x 1,60mm)
Strøm - Test
150mA
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
6,2V
Pakkens termiske modstand
12°C/W