CXM-22-35-95-54-TC50-F6-3
DigiKeys varenummer
1214-CXM-22-35-95-54-TC50-F6-3-ND
Producenter
Producentens varenummer
CXM-22-35-95-54-TC50-F6-3
Beskrivelse
LUX SERIES COB
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-belysning – COB’er motorer moduler Chip på kort (COB) CXM-22 Gen 5 Hvid, Varm Kvadratisk
Kategori
Temperatur - Test
85°C
Producenter
Luminus Devices Inc.
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
49,6V
Serie
Lumen/Watt @ Strøm - Test
159 lm/W
Emballage
Bakke
Strøm - Maks.
1,76A
Varestatus
Aktiv
CRI (Color Rendering Index)
95
Type
Chip på kort (COB)
Synsvinkel
120°
Farve
Hvid, Varm
Størrelse/dimension
28,00mm L x 28,00mm B
CCT (K)
3500K 3-trins MacAdam-ellipse
Højde
1,37mm
Konfiguration
Kvadratisk
Lysemitterende overflade (LES)
22,00mm diam.
Lysstrøm @ strøm/temperatur
8290lm (Typ)
Linsetype
Flad
Strøm - Test
1,05A