CXM-14-27-80-36-AC00-F2-3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Luminus Devices Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Luminus Devices Inc.
På lager: 0
Datablad
På lager: 47
LED-belysning – COB’er, motorer, moduler Chip på kort (COB) CXM-14 Hvid, Varm Kvadratisk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CXM-14-27-80-36-AC00-F2-3
DigiKeys varenummer
1214-1249-ND
Producenter
Producentens varenummer
CXM-14-27-80-36-AC00-F2-3
Beskrivelse
LED COB CXM-14 WARM WHT SQ 2700K
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Temperatur - Test
85°C
Producenter
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
36V
Serie
Lumen/Watt @ Strøm - Test
111 lm/W
Emballage
Bakke
Strøm - Maks.
1A
Varestatus
Ikke til nye design
CRI (Color Rendering Index)
80
Type
Chip på kort (COB)
Synsvinkel
120°
Farve
Hvid, Varm
Størrelse/dimension
19,00mm L x 19,00mm B
CCT (K)
2700K 3-trins MacAdam-ellipse
Højde
1,37mm
Konfiguration
Kvadratisk
Lysemitterende overflade (LES)
13,50mm diam.
Lysstrøm @ strøm/temperatur
1920lm (Typ)
Linsetype
Flad
Strøm - Test
480mA