CXM-11-40-90-36-AC00-F2-3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Luminus Devices Inc.
På lager: 0
Datablad
LED-belysning – COB’er, motorer, moduler Chip på kort (COB) CXM-11 Hvid, Neutral Kvadratisk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CXM-11-40-90-36-AC00-F2-3
DigiKeys varenummer
CXM-11-40-90-36-AC00-F2-3-ND
Producenter
Producentens varenummer
CXM-11-40-90-36-AC00-F2-3
Beskrivelse
LED COB CXM-11 NEUT WHT SQ 4000K
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Temperatur - Test
85°C
Producenter
Luminus Devices Inc.
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
35V
Serie
Lumen/Watt @ Strøm - Test
101 lm/W
Emballage
Bakke
Strøm - Maks.
960mA
Varestatus
Ikke til nye design
CRI (Color Rendering Index)
90
Type
Chip på kort (COB)
Synsvinkel
120°
Farve
Hvid, Neutral
Størrelse/dimension
19,00mm L x 19,00mm B
CCT (K)
4000K 3-trins MacAdam-ellipse
Højde
1,37mm
Konfiguration
Kvadratisk
Lysemitterende overflade (LES)
11,00mm diam.
Lysstrøm @ strøm/temperatur
1695lm (Typ)
Linsetype
Flad
Strøm - Test
480mA