CLM-22-35-80-36-AC40-F5-2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
LED-belysning – COB’er, motorer, moduler Chip på kort (COB) CLM-22 Gen 4 Hvid, Varm Kvadratisk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CLM-22-35-80-36-AC40-F5-2
DigiKeys varenummer
1214-CLM-22-35-80-36-AC40-F5-2-ND
Producenter
Producentens varenummer
CLM-22-35-80-36-AC40-F5-2
Beskrivelse
GENERATION 4 STANDARD COB PRODUC
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Temperatur - Test
85°C
Producenter
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
33,5V
Serie
Lumen/Watt @ Strøm - Test
170 lm/W
Strøm - Maks.
3,5A
CRI (Color Rendering Index)
80
Størrelse/dimension
28,00mm L x 28,00mm B
CCT (K)
3500K 2-trins MacAdam-ellipse
Højde
1,37mm
Lysemitterende overflade (LES)
22,00mm diam.
Lysstrøm @ strøm/temperatur
5965lm (Typ)
Strøm - Test
1,05A