CDM-9-3018-90-36-DW01
DigiKeys varenummer
1214-1558-ND
Producenter
Producentens varenummer
CDM-9-3018-90-36-DW01
Beskrivelse
LED MOD CDM WARM WHT RECT 3000K
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-belysning – COB’er motorer moduler LED-modul CDM, Human Centric (HCL) Hvid, Varm Rektangel
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CDM-9-3018-90-36-DW01 Modeller
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
35,5V
Producenter
Luminus Devices Inc.
Lumen/Watt @ Strøm - Test
87 lm/W
Serie
Strøm - Maks.
440mA
Emballage
Bakke
CRI (Color Rendering Index)
97
Varestatus
Aktiv
Synsvinkel
130°
Type
LED-modul
Funktioner
Dæmpning - varm
Farve
Hvid, Varm
Størrelse/dimension
15,00mm L x 12,00mm B
CCT (K)
1800K – 3000K
Højde
1,58mm
Konfiguration
Rektangel
Lysemitterende overflade (LES)
9,50mm diam.
Lysstrøm @ strøm/temperatur
925lm (Typ)
Linsetype
Flad
Strøm - Test
300mA
Grundlæggende varenummer
Temperatur - Test
85°C