L2C5-30901208X15B1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Lumileds
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
Lumileds
På lager: 0
Datablad
Datablad
Billede for L2C5-30901208X15B1 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L2C5-30901208X15B1
DigiKeys varenummer
1416-L2C5-30901208X15B1-ND
Producenter
Producentens varenummer
L2C5-30901208X15B1
Beskrivelse
LED COB WARM WHT RECT 3000K
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-belysning – COB’er motorer moduler Chip på kort (COB) LUXEON CoB Core Pro Hvid, Varm Rektangel
Kategori
Temperatur - Test
85°C
Producenter
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
34,8V
Serie
Lumen/Watt @ Strøm - Test
134 lm/W
Emballage
Rør
Strøm - Maks.
1,8A
Varestatus
Aktiv
CRI (Color Rendering Index)
90
Type
Chip på kort (COB)
Synsvinkel
115°
Farve
Hvid, Varm
Størrelse/dimension
24,00mm L x 20,00mm B
CCT (K)
3000K
Højde
1,50mm
Konfiguration
Rektangel
Lysemitterende overflade (LES)
15,00mm diam.
Lysstrøm @ strøm/temperatur
4200lm (Typ)
Linsetype
Flad
Strøm - Test
900mA