L2C5-27HG1204E1300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Lumileds
På lager: 0
Datablad
Billede for L2C5-27HG1204E1300 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L2C5-27HG1204E1300
DigiKeys varenummer
1416-L2C5-27HG1204E1300-ND
Producenter
Producentens varenummer
L2C5-27HG1204E1300
Beskrivelse
LED COB LUXEON WM WHT RECT 2700K
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kategori
Temperatur - Test
85°C
Producenter
Lumileds
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
34,8V
Serie
Lumen/Watt @ Strøm - Test
101 lm/W
Emballage
Rør
Strøm - Maks.
900mA
Varestatus
Aktiv
CRI (Color Rendering Index)
90
Type
Chip på kort (COB)
Synsvinkel
115°
Farve
Hvid, Varm
Størrelse/dimension
24,00mm L x 20,00mm B
CCT (K)
2700K 3-trins MacAdam-ellipse
Højde
1,50mm
Konfiguration
Rektangel
Lysemitterende overflade (LES)
13,00mm diam.
Lysstrøm @ strøm/temperatur
1582lm (Typ)
Linsetype
Flad
Strøm - Test
450mA