L1T2-5770000000000 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | L1T2-5770000000000 |
Beskrivelse | LED LUXEON COOL WHITE 5700K 2SMD |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | LED-lys LUXEON TX Hvid, Kølig 5700K 2,8V 700mA 120° 2-SMD, ingen leder eksponeret overflade |
Datablad | Datablad |
Kategori | Lumen/Watt @ Strøm - Test 140 lm/W |
Mfr | CRI (Color Rendering Index) 70 |
Serie | Strøm - Maks. 1,5A |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Synsvinkel 120° |
Varestatus Forældet | Monteringstype Overflademontering |
Farve | Pakke/hus 2-SMD, ingen leder eksponeret overflade |
CCT (K) 5700K | Størrelse/dimension 0,146" L x 0,146" B (3,70mm x 3,70mm) |
Flus @ 85°C, Strøm - Test 275lm (Typ) | Højde - Monteret (maks.) 0,083" (2,12mm) |
Strøm - Test 700mA | Pakkens termiske modstand 3°C/W |
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ) 2,8V | Grundlæggende varenummer |