L1MX-657012V500000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Lumileds
På lager: 0
Billede for L1MX-657012V500000 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L1MX-657012V500000
DigiKeys varenummer
1416-L1MX-657012V500000TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
L1MX-657012V500000
Beskrivelse
LED LUXEON COOL WHITE 6500K 2828
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON MX Hvid, Kølig 6500K 5-trins MacAdam-ellipse 11,3V 700mA 120° 2828 (7070 metrisk)
Kategori
Lumen/Watt @ Strøm - Test
170 lm/W
Mfr
CRI (Color Rendering Index)
70
Serie
Strøm - Maks.
1,5A
Emballage
Tape & Reel (TR)
Synsvinkel
120°
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Farve
Pakke/hus
2828 (7070 metrisk)
CCT (K)
6500K 5-trins MacAdam-ellipse
Leverandørs enhedspakning
2828
Flus @ 85°C, Strøm - Test
1232lm (typisk)
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,276" B (7,00mm x 7,00mm)
Flus @ 25°C, Strøm - Test
1345lm (Typ)
Højde - Monteret (maks.)
0,152" (3,87mm)
Strøm - Test
700mA
Pakkens termiske modstand
1,25°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
11,3V