L1MX-407012V500000
DigiKeys varenummer
1416-1983-2-ND - Tape & Reel (TR)
1416-1983-1-ND - Afskåret tape (CT)
1416-1983-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
L1MX-407012V500000
Beskrivelse
LED LUXEON NEUTRAL WHT 4000K SMD
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON MX Hvid, Neutral 4000K 5-trins MacAdam-ellipse 11,3V 700mA 120° 2828 (7070 metrisk)
Kategori
Lumen/Watt @ Strøm - Test
151 lm/W
Mfr
CRI (Color Rendering Index)
70
Serie
Strøm - Maks.
1,5A
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Synsvinkel
120°
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Farve
Pakke/hus
2828 (7070 metrisk)
CCT (K)
4000K 5-trins MacAdam-ellipse
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,276" B (7,00mm x 7,00mm)
Flus @ 85°C, Strøm - Test
1195lm (Typ)
Højde - Monteret (maks.)
0,152" (3,87mm)
Strøm - Test
700mA
Grundlæggende varenummer
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
11,3V