L150-3090502400000
DigiKeys varenummer
1416-1965-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
L150-3090502400000
Beskrivelse
LED LUXEON WHITE WARM 3000K SMD
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON 5050 Hvid, Varm 3000K 24,5V 160mA 116° 2020 (5050 metrisk)
Kategori
Lumen/Watt @ Strøm - Test
113 lm/W
Mfr
CRI (Color Rendering Index)
90
Serie
Strøm - Maks.
240mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Synsvinkel
116°
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Farve
Pakke/hus
2020 (5050 metrisk)
CCT (K)
3000K
Leverandørs enhedspakning
5050
Flus @ 25°C, Strøm - Test
444lm (Typ)
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,204" B (5,00mm x 5,18mm)
Strøm - Test
160mA
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
24,5V